Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka Kwaśniów Górny

Kwaśniów Górny, małopolskie

  • 100 000 zł
  • 664 m²
  • 150,60 zł/m²

Zdjęcie

Oskar Biela

Skontaktuj się

Działka Kwaśniów Górny

Kwaśniów Górny, małopolskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

100 000 zł

664 m²

150,60 zł/m²

Działka Kwaśniów Górny

Zaktualizowane: 11 maja 2026

100 000 zł 664 m² 150,60 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 100 000 zł (150,60 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: 664 m²
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3157/2089/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana nr 313 w Kwaśniowie Górnym Gm. Klucze

Atrakcyjna działka o powierzchni 664m, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Kwaśniów Górny leżącej na terenie Jury Krakowsko - Częstochowskiej.

Teren płaski o regularnym kształcie idealny pod budowę domu jednorodzinnego.

Okolica cicha. W sąsiedztwie luźna zabudowa oraz tereny zielone.
Dojazd drogą gminną utwardzoną, dobry dostęp do niezbędnej infrastruktury. (...)

Agent

Oskar Biela

734 827...

734 827 104

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Oskar Biela

734 827...

734 827 104

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości